Trygon ognia – wielki trygon ognisty

Trygon ognia – wielki trygon ognisty

Co to jest wielki trygon ognisty?

W astrologii wielki trygon ognisty to konfiguracja, w której trzy planety znajdują się w znakach zodiaku należących do żywiołu ognia, tworząc trójkąt równoramienny. Każda z tych planet jest oddalona o 120 stopni od pozostałych dwóch, co tworzy harmonijny układ, znany jako trygon. Wielki trygon ognisty przynosi energię, entuzjazm i inspirację. Jest symbolem siły, odwagi i kreatywności.

 

trygon ognia

Jakie są znaki ognia?

Znaki ognia to Baran, Lew i Strzelec. Charakteryzują się one dynamizmem, pasją i entuzjazmem. Baran to znak inicjatywy i odwagi, często pierwszy do działania. Lew symbolizuje władzę, charyzmę i twórczość, jest liderem, który przyciąga uwagę. Strzelec natomiast to znak optymizmu, przygody i dążenia do poszerzania horyzontów. Wszystkie te znaki łączy energia żywiołu ognia, który napędza ich do działania i poszukiwania nowych wyzwań.

 

Żywioły znaki zodiaku – Harmonia Powietrza i Ognia

Żywioły w astrologii to podstawowe siły, które wpływają na nasze cechy i zachowanie. Znaki zodiaku są podzielone na cztery grupy żywiołów: ogień, powietrze, ziemia i woda. Trygon ognia obejmuje Barana, Lwa i Strzelca, natomiast trygon powietrza to Bliźnięta, Waga i Wodnik. Żywioł powietrza wspiera komunikację, intelekt i wymianę myśli, podczas gdy żywioł ognia przynosi energię, pasję i determinację. Razem tworzą harmonijną relację, gdzie powietrze podsyca ogień, a ogień inspiruje powietrze do nowych idei i działań.

 

Naturalne kamienie dla znaków ognia

Baran – Czarny Turmalin, Rubin i Granat

Barany są pełne energii i odwagi. Czarny turmalin chroni je przed negatywną energią i pomaga w utrzymaniu stabilności emocjonalnej. Rubin wzmacnia ich siłę woli i dodaje pewności siebie, co jest kluczowe dla Baranów, które często stawiają czoła nowym wyzwaniom. Granat dodaje im energii i pasji, wspierając ich w dążeniu do celów i realizacji marzeń.

bransoletka dla znaku zodiaku baran

 

Strzelec – Sodalit, Lapis Lazuli i Topaz

Strzelce są znane ze swojego optymizmu i chęci do przygód. Sodalit wspiera ich w dążeniu do prawdy i rozwija zdolności analityczne. Lapis lazuli wzmacnia intuicję i pomaga w nawiązywaniu głębokich relacji, co jest ważne dla Strzelców, którzy cenią autentyczne więzi. Topaz natomiast przynosi jasność myślenia i kreatywność, wspierając ich w odkrywaniu nowych ścieżek życiowych.

 

Bransoletka zodiakalna StrzelecLew – Rubin, Peridot i Topaz

Lwy są charyzmatyczne i pełne twórczej energii. Rubin dodaje im odwagi i pewności siebie, wspierając ich w roli liderów. Peridot przynosi harmonię i równowagę emocjonalną, co jest kluczowe dla Lwów, które często angażują się w intensywne relacje. Topaz wzmacnia ich kreatywność i pomaga w realizacji ambitnych planów, wspierając ich twórcze projekty.

biżuteria z rubinem

Trygon ognia - dynamizm, pasja i entuzjazm

Trygon ognia obejmuje znaki zodiaku Baran, Lew i Strzelec, które charakteryzują się dynamizmem, pasją i entuzjazmem. Naturalne kamienie, takie jak czarny turmalin, rubin, granat, sodalit, lapis lazuli, peridot i topaz, wspierają te znaki, wzmacniając ich naturalne cechy i pomagając w radzeniu sobie z wyzwaniami. Noszenie biżuterii znak zodiaku, takiej jak bransoletka znak zodiaku Baran, bransoletka znak zodiaku Lew czy bransoletka znak zodiaku Strzelec, może pomóc w harmonijnym wykorzystaniu tych energii w codziennym życiu. Trygon powietrza i ognia tworzy harmonijną relację, gdzie powietrze podsyca ogień, a ogień inspiruje powietrze, co przynosi nowe idee i działania.
Powrót do blogu
1 z 3