Pierścionki elastyczne z kamieniami naturalnymi

Pierścionki elastyczne z kamieniami naturalnymi


Elastyczne pierścionki z kamieniami


Dłonie są dla kobiet bardzo ważne. Służą przecież do powitań, podawania różnych przedmiotów, poprawiania włosów. Są nieustannie eksponowane i pokazywane. To sprawia, że wiele kobiet bardzo o nie dba. Regularne zabiegi pielęgnacyjne to tylko część tego dbania. Do tego dochodzi manicure, modny ostatnio hybrydowy jest tu ogromnym wsparciem, oraz różnego rodzaju dekoracje. Wśród dekoracji można wymienić delikatne zdobienia paznokci, bransoletki oraz pierścionki.

Pierścionek elastyczny z apatytem, kwarcem różowym i srebrnymi kulkami
Te ostatnie dostępne są w różnorodnych wzorach, fasonach i z całym bogactwem motywów. Kobiety mają do dyspozycji złoto, srebro, białe złoto, platynę, a także – zdobywające w ostatnim czasie popularność – pierścionki elastyczne.

Są nie tylko doskonałe do stylizacji eleganckich czy biurowych, ale równie dobrze sprawdzą się, jako dodatek do swobodnego stylu. Ich bogactwo i różnorodność sprawiają, że sprawdzą się w każdej sytuacji i można dopasować je do każdej kobiety. Przyjrzyjmy się nieco bliżej tym elastycznym pierścionkom.


Pierścionki elastyczne – nowy trend, który podbija serca


Pierścionki elastyczne od swoich klasycznych odpowiedników różnią się tym, że ich kształt nie jest sztywny. To głównie pierścionki z koralików i kamieni, nanizane na specjalny, wytrzymały materiał. Taka kompozycja powoduje, że dopasowują się do palca, ładnie do niego przylegają i stapiają się niemalże z nim w jedną całość.

Pierścionek z Lapis Lazuli

Są to delikatne i bardzo dziewczęce pierścionki, które świetnie sprawdzają się na kobiecej dłoni. Dodają jej delikatności, łagodności i swego rodzaju lekkości. Nie odbierają przy tym kobiecie powagi. Wręcz przeciwnie, są tak eleganckie przy swojej subtelności, że podkreślają wręcz jej kobiecość i powabność.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że są to pierścionki elastyczne z kamieniami. Dzięki temu można dobrać odpowiedni minerał dla kobiety, zależnie od jej potrzeb lub znaku zodiaku, i tym samym zrobić jej wspaniały spersonalizowany prezent.

Taki pierścionek elastyczny z koralików będzie na pewno ogromnym zaskoczeniem. Nie tylko z powodu wysokiej jakości jego wykonania, ale również z powodu jego eleganckiego wyglądu, dopasowania i stylu.

Oferując tego rodzaju prezent, sprawisz, że obdarowana kobieta będzie cały czas myśleć o tobie. Elastyczne pierścionki na co dzień świetnie się sprawdzają, więc każde zerknięcie na dłoń przypomni jej o osobie, od której go otrzymała.


Delikatne pierścionki elastyczne

Pierścionek elastyczny z różowym turmalinem

Pierścionki z naturalnymi kamieniami i złotą kulką

Pierścionek elastyczny z białym topazem i złotą kulką

Pierścionki z kamieniami


Szczególną grupę pierścionków elastycznych stanowią pierścionki z kamieni naturalnych. Ich wyjątkowość polega nie tylko na samej technice ich wykonania, ale również na dodaniu do nich kamieni, które mają w sobie niepowtarzalną moc.

Pierścionek elastyczny ze szmaragdem

Zależnie od tego, jaki to rodzaj kamienia, pierścionek elastyczny będzie miał zupełnie inne znaczenie i przyniesie odmienne korzyści osobie, która będzie go nosić. Niektóre z minerałów dodają bowiem poczucia pewności siebie, podnoszą samoocenę i pomagają poradzić sobie z przeciwnościami losu. Inne zaś wprowadzają spokój, łagodzą stres i przynoszą dobry sen, co wspomaga odpoczynek. Są też takie, dzięki którym można uporządkować swoje emocje, nastroje i odnaleźć prawdziwe uczucie.

Jak dopasować odpowiedni kamień do obdarowywanej osoby? Metod jest kilka. Pierścionki z kamieni naturalnych można dobierać pod względem potrzeb i problemów kobiety, dla której ma być przeznaczony pierścionek. Jeżeli dobrze się ją zna i wiadomo, z czym aktualnie się zmaga, taki pierścionek będzie więc nie tylko fantastyczną ozdobą. Stanie się też wsparciem, pomocą i dodatkową siłą podczas zmagania się z jej osobistymi konfliktami.

Pierścionek elastyczny z ametystem i topazem

Pierścionki z kamieniami naturalnymi można też dobierać według nieco innego klucza – chodzi o znak zodiaku. Znając znak zodiaku danej kobiety, można sprawdzić, jakie minerały mają dla niego znaczenie. Następnie, poszukać wśród dostępnych u nas pierścionków takich, które składają się właśnie z potrzebnego kamienia.

Obdarowana kobieta z pewnością ucieszy się z takiego upominku. Jest on wyrazem nie tylko troski i wsparcia, ale również zainteresowania nią, a to kobiety bardzo doceniają. Co więcej, taki pierścionek z minerałem dopasowanym do znaku zodiaku, świadczy również o tym, że obdarowujący zadał sobie trud nie tylko poznania tego znaku, ale również sprawdzenia pasujących kamieni i znalezienia odpowiedniego pierścionka.


Pierścionki elastyczne jako dopełnienie stylizacji


Pierścionek elastyczny z szafirem

Elastyczne pierścionki z hematytem


W gronie biżuterii z minerałami pierścionek z hematytu jest jednym z częściej wybieranych. Dlaczego? Z jednej strony to właściwości tego kamienia o tym przeważają. Z drugiej prawdopodobnie fakt, że jest on przydatny bardzo wielu znakom zodiaku i wielu ludziom, a to przekłada się na jego rosnącą popularność.

Pierścionek z hematytem
Hematyt jest kamieniem przeznaczonym dla marzycieli. Głównie dlatego, że pomaga w sprowadzeniu ich na ziemię. Jego naturalne moce powodują, że potrafi rozbudzić zmysł praktyczny i podsuwa dobre rozwiązania. Pomaga bardziej realnie spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Dzięki temu dana osoba ma nie tylko lepszy ogląd sytuacji, ale również może ją znacznie trafniej ocenić. Przez to podejmuje decyzje lepsze, skuteczniejsze i przynoszące lepsze efekty.

Hematyt sprawdza się w chwilach kryzysu. Nie tylko dlatego, że pomaga trzeźwo na niego spojrzeć, ale również dlatego, że wspiera w gromadzeniu swojej wewnętrznej energii, która skumulowana ułatwia poradzenie sobie z trudnościami i problemami.

To właśnie sprawia, że hematyt jest tak szeroko wykorzystywany i tak chętnie się po niego sięga. Każdy czasem staje w obliczu trudnych wyzwań, które wymagają jasnego umysłu. Pierścionek hematytowy świetnie się tu sprawdzi. Podjęte dzięki niemu decyzje z pewnością pomogą w rozwikłaniu problemu i wyjściu na prostą.

W kolekcji dostępny jest pierścionek elastyczny czarny i srebrny, co sprawia, że dla każdej kobiety można dopasować odpowiedni fason i kolorystykę. Mało tego, można je dopasować również do stylizacji danego dnia.

Pierścionek elastyczny srebrny sprawdzi się bardziej przy codziennych strojach, biurowych lub swobodnych. Natomiast czarny to doskonała propozycja na wieczór.Tak się prezentują pierścionki elastyczne z hematytem na kobiecych dłoniach

Pierścionek z hematytem

Pierścionek elastyczny z perłą


Drugą grupą bardzo popularnych pierścionków elastycznych są te, których element stanowi perła. Pierścionek z perłą to nie tylko piękna dekoracja i ozdoba, ale również mocne wsparcie dla noszącej go osoby.

Pierścionek elastyczny z perłami i pozłacaną kulką


Perła kojarzona jest z uczuciami. Wierzy się, że jest talizmanem szczęścia. Wzmacnia więzi przyjaźni i rozpala namiętność. Noszenie pierścionka z perłą sprawia, że dana osoba chroniona jest przed nieszczęściami. Choć nie jest kamieniem to wykorzystywana jest jak jeden z minerałów. Jej obecność równoważy emocje, przynosi spokój i ukojenie, co pomaga w trudnościach, chwilach napięcia, silnego niepokoju i wzburzenia. Jest doskonałym wsparciem w chwilach emocjonalnej burzy i zawirowań.

Pierścionek z perłą będzie więc pełnił podwójną rolę. Z jednej strony to wspaniała ozdoba kobiecej dłoni. Z drugiej natomiast, to wsparcie w trudnych i wymagających momentach.

Z uwagi na bogactwo fasonów i wzorów wybór w tej grupie jest ogromny. Pierścionek z perłami to kompozycja, w której główne kamienie wspierane są przez kilka innych, mniejszych. Można jednak zdecydować się na pierścionek z dużą perłą, gdzie jedna, wyróżniająca się perła otoczona jest mniejszymi koralikami lub kamykami. W ten sposób podkreśla się jej wyjątkowość i ekskluzywność.

Do wyboru jest również pierścionek z perełek. To jeszcze inna kompozycja, w której wiele małych perłowych koraliczków wspieranych jest przez pojedyncze inne kamyczki lub w ogóle nie ma innych elementów.

Pierścionek elastyczny z pozłacaną diamentową kulką i perłami

Takie bogactwo i różnorodność to również możliwość dopasowania egzemplarza do własnych potrzeb, oczekiwań i stylu. Każdy pierścionek to inny charakter i wyraz. Są więc wśród nich bardziej strojne, eleganckie i dekoracyjne, jak również takie, które sprawdzą się na co dzień – równie eleganckie, ale nieco mniej wystawne.

Co najważniejsze, wszystkie pierścionki elastyczne to propozycja niebanalna dla odważnych i nowoczesnych kobiet. Przyniosą radość, uzupełnią stylizację, a ich noszenie to czysta przyjemność. Do tego moc kamieni. Same zalety.W taki sposób pierścionki elastyczne z perłami dopełnią stylizację

Pierścionek elastyczny z perłami

Sprawdź naszą ofertę pierścionków elastycznych

Powrót do blogu
1 z 3