Nowy Rozdział: Roksana Gajer Jewellery

Nowy Rozdział: Roksana Gajer Jewellery

Roksana Gajer

Nowa Era Biżuterii z Kamieni Naturalnych

Drodzy Miłośnicy Kamieni Naturalnych,

mam ogromną radość ogłosić Wam nowy etap w historii naszej marki!

Nazywam się Roksana Gajer i razem z moim zespołem, od ponad dwóch lat tworzymy markę Azara - ręcznie robiona biżuteria z naturalnych kamieni.

Dla wielu z Was byłam głosem zza ekranu telefonu, osobą, z którą mogliście dzielić się myślami zarówno podczas rozmów telefonicznych, jak i poprzez różne komunikatory internetowe. Odpowiadałam z radością na Wasze liczne komentarze pod filmikami na TikTok.

biżuteria z naturalnych kamieni

Od Azara do Roksana Gajer Jewellery: Nowa Nazwa, Ta Sama Pasja


Z nadejściem nowego miesiąca pragnę podzielić się z Wami ekscytującą nowiną. Nasza biżuteria będzie teraz dostępna pod nową marką i pod nowym adresem sklepu: roksanagajer.pl. To dla nas ważny krok w rozwoju, a jednocześnie szansa na jeszcze bliższy kontakt z Wami.

Przez lata Azara rozwijała się dzięki Waszej pasji i zaufaniu. Wasze pozytywne opinie i komentarze, zarówno pod filmikami na TikTok, jak i w bezpośrednich rozmowach, sprawiły, że czujemy się silniejsi niż kiedykolwiek. Teraz, z jeszcze większym entuzjazmem, kierujemy się ku przyszłości, wierząc, że nowa nazwa pomoże nam dotrzeć do serc miłośników kamieni naturalnych na całym świecie.

Decyzja o zmianie nazwy nie była łatwa, ale konieczna ze względu na istnienie marki odzieżowej o podobnej nazwie, co uniemożliwiało nam rejestrację Azary na arenie globalnej. Chcemy rozwijać się bez żadnych przeszkód, dlatego wybraliśmy drogę, która pozwoli nam to zrobić bez ograniczeń. Wierzę głęboko, że ten krok spotka się z Waszym zrozumieniem i akceptacją.

 

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie i zaufanie. Zapraszam Was serdecznie do naszego nowego sklepu na roksanagajer.pl, gdzie czeka na Was równie wyjątkowa biżuteria, a każdy zakup to nowy rozdział w naszej historii.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Roksana Gajer
Powrót do blogu
1 z 3