Który z biżuteryjnych dodatków będzie najlepszy dla kobiety Wodnik?

Który z biżuteryjnych dodatków będzie najlepszy dla kobiety Wodnik?

Prezent, który pomaga i wzmacnia dla osoby spod znaku zodiaku Wodnik


Czym się kierować, wybierając odpowiedni prezent dla kobiety? Co to znaczy odpowiedni? Co może pomóc w dopasowaniu podarunku, by był on nie tylko miły w momencie wręczania, ale stał się dla niej nieodłączną częścią jej życia? Na co zwrócić uwagę?

Bransoletka zodiakalna wodnik

Z pomocą może tu przyjść znak zodiaku obdarowywanej kobiety. To on powie, jakie są jej mocne strony i silne punkty jej osobowości, a co może jej sprawiać problem lub stanowi ograniczenie. To właśnie znak zodiaku pokaże, w jakich obszarach potrzebuje ona wsparcia i wzmocnienia, a jakie obszary wymagają zdecydowanie większej pracy lub są dla niej przeszkodą do pokonania. Zobacz, jakie atuty ma kobieta Wodnik, a z czym musi się zmagać w swoim codziennym życiu. Zobacz: Bransoletka zodiak Wodnik – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.


Opakowanie dla bransoletki znak zodiaku Wodnik


Jak pakujemy biżuterię na prezent?Czym charakteryzuje się Wodnik?


Zodiakalny Wodnik patronuje wszystkim, którzy urodzili się pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego. To osoby niezwykle uduchowione i wrażliwe. Ich życie wewnętrzne jest niezwykle bogate i rozwinięte. Wodniki są oryginalnymi jednostkami, nieszablonowymi. Jednocześnie cenią sobie wolność, nie lubią gdy coś im się narzuca lub stawia się im jakieś ograniczenia.

Bardzo często patrzą w przyszłość i planują rewolucyjne zmiany. Ich głowa jest pełna pomysłów przyszłości, zmian i innowacji. To odkrywcy i eksperymentatorzy.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika, choć pełne są twórczych pomysłów, to rzadko wdrażają je w życie. Dzieje się tak dlatego, że do wielu swoich przedsięwzięć mają słomiany zapał. Nie potrafią się zaangażować na dłużej. Zapalają się do pomysłu, a gdy przychodzi do jego realizowania, to ich entuzjazm równie szybko spada. Wyjątkiem są sytuacje, gdy Wodnikowi naprawdę na czymś bardzo zależy. Wtedy potrafi z determinacją doprowadzić sprawę do szczęśliwego zakończenia.


Jego zaangażowanie zaczyna wówczas przybierać formę uporu i bezkompromisowego parcia na przód. Nie słucha przy tym rad innych ludzi, nie zwraca uwagi na ich sugestie czy podpowiedzi i nie reaguje na ich niechęć do zmian. Nie przyjmuje do wiadomość informacji, że jego działania mogą być błędne czy nieprawidłowe. Idzie naprzód i tylko to się dla niego liczy.

Wodnik może być nie tylko innowatorem, ale również cenionym artystą. Jego wrażliwa dusza i wysoki poziom uduchowienia powodują, że ma ogromne wyczucie w zakresie różnorodnych sztuk i to wyczucie potrafi fantastycznie wykorzystać.

Pieniądze dla Wodnika są wyłącznie środkiem do celu. Potrafi je całkiem sprawnie zarabiać, ale nie robi tego dla statusu czy prestiżu. Robi to po to, by stać go było na realizację jego największych marzeń i pragnień.

Towarzysko Wodnik ma pewne problemy w odnalezieniu się wśród ludzi. Lubi ich, lubi spędzać z nimi czas, ale trudno jest mu wejść w nowe otoczenie. Gdy już się oswoi, nie lubi być „gwiazdą” otoczoną uwagą. Raczej stara się być jednym z członków grupy, a nie liderem czy przywódcą. Potrafi zjednać sobie ludzi, jest lubiany, ale są to głównie znajomi, ponieważ grono jego przyjaciół jest bardzo wąskie. Dzieje się tak dlatego, że Wodnik sam ustala zasady, na jakich utrzymuje kontakty z innymi, dlatego tylko najdzielniejsi i najbardziej wytrwali potrafią znieść jego okresy samotności i niechęci do kontaktów. Wodnik jest wierny, oddany i lojalny – zarówno w przyjaźni, jak i w miłości. Dowodzi tego swoimi czynami, a nie obietnicami, komplementami czy pochlebstwami. Z tego też powodu bywa uznawany za chłodnego i zdystansowanego.


Bransoletka znak zodiaku wodnik


Zawiązywane przez niego bliskie relacje są trwałe i mocne, ponieważ Wodnik ceni sobie prawdomówność i uczciwość. Nie lubi kłamstwa i nie potrafi zrozumieć, dlaczego ludzie wybierają w kontaktach strategię fałszu zamiast szczerości.

Wodnik bywa też niecierpliwy i obcesowy. Jest wizjonerem i często posługuje się w rozmowie skrótami myślowymi. To powoduje, że bywa niezrozumiany, a to rodzi w nim irytację. Często jest ona postrzegana jako brak tolerancji do odmienności. Tymczasem Wodnik jest bardzo tolerancyjny. Jest po prostu „szybki” i nie lubi, gdy ktoś lub coś go spowalnia, również metaforycznie.

Kobieta Wodnik z pewnością nie jest romantyczna. Nie da się jej uwieść jednym porywem serca czy bukietem kwiatów. Oczarowanie jej zajmuje chwilę, a serce może jej skraść przyjaciel lub osoba o ciekawej osobowości. Zanim jednak przekona się, że ta osoba ma faktycznie ciekawą osobowość, musi upłynąć trochę czasu.

Gdy jednak już się zakocha, to jest wierna, oddana i lojalna. Można w niej mieć nie tylko partnerkę, ale przede wszystkim fantastycznego przyjaciela. U partnera poszukuje tolerancji, wolności i niezależności. Ktoś, kto będzie ją ograniczał, stawiał jej wytyczne lub narzucał własne zdanie, bardzo szybko przestanie być jej partnerem. Wodniczce trzeba dać przestrzeń na wyrażanie jej osobowości. Ona z pewnością to doceni.

Lubi, gdy z partnerem nie da się nudzić, dzieje się coś ciekawego, co pociąga ich oboje. Jeżeli jej partner jest również wizjonerem, to taki związek z pewnością ma szansę na długą wspólną drogę.

Bransoletka Znak Zodiaku Wodnik

Zodiakalny Wodnik ma swoje szczęśliwe kamienie, które pomagają mu w rozwinięciu jego mocnych stron i pokonaniu słabych. Są to: szafir, fluoryt i topaz zamieszczone w Bransoletce Znak Zodiaku Wodnik.Wyjątkowa biżuteria dla Wodnika

Bransoletka zodiakalna Wodnik


Jakie kamienie pasują do Wodnika?


Wodnik powinien otaczać się szczęśliwymi dla niego kamieniami. Nie tylko może dzięki nim wzrastać, ale również może przezwyciężać swoje bariery i ograniczenia. Pasujące kamienie wzmocnią go, pomogą w trudnych chwilach i ułatwią realizację powziętych postanowień.

Szafir to kamień, który jest symbolem prawdy. To jeden z powodów, dla których tak ważny może być dla ceniącego prawdę Wodnika. Jego działanie polega na uspokojeniu myśli, wsparciu koncentracji i rozpoznawaniu gry pozorów, której Wodnik tak bardzo nie lubi. Sprawdza się w sytuacjach trudnych, gdy potrzebny jest spokój, ale też zaufanie do własnych decyzji. Daje wytchnienie, które pomaga postępować właściwie. Jest też traktowany jako kamień wierności i przywiązania. W tym aspekcie będzie harmonizował z Wodnikiem, który w relacjach również jest wierny i bardzo przywiązany.

Szafir - biżuteria z szafirem

Dodatkowo szafir pomaga Wodnikom w uporządkowaniu spraw pod względem ich ważności. Dzięki niemu łatwiej jest je poukładać, a to sprzyja skuteczniejszemu dążeniu do realizacji założonego celu. Gdy wszystkie zadania po drodze są prawidłowo poukładane, sukces udaje się osiągnąć szybciej i sprawniej. Szafir wprowadza też w życie Wodnika mądrość oraz równowagę między ciałem i umysłem.

Drugi z ważnych dla Wodnika kamieni to fluoryt, zwany również Kamieniem Geniuszy. Ma właściwości oczyszczające, usuwa z organizmu toksyny, a tym samym wspiera działanie komórek mózgu i usprawnia myślenie. Dla wizjonerskich Wodników to świetne wsparcie ich naturalnych skłonności. Wspiera nie tylko w myśleniu, ale również skupieniu, przyswajaniu informacji i analizowaniu otaczającej rzeczywistości. Wpływa na rozbudzenie przeczuć i intuicji, które stają się dzięki niemu znacznie trafniejsze. Noszony przez Wodnika uspokaja jego umysł i pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji.

fluoryt - biżuteria z fluorytem

Topaz natomiast pomaga w odbudowaniu i odzyskaniu poczucia własnej wartości. Jest kamieniem wzmacniającym, wspiera w jasnym wyrażaniu własnych myśli i ułatwia znalezienie dla siebie celu życiowego. Topaz przynosi radość, daje nową nadzieję i niesie odrodzenie. Dla Wodnika jest to kamień, który sprzyja w jego otwieraniu się na świat i ludzi oraz wspomaga go w radzeniu sobie z własnymi emocjami. Jednocześnie wspiera jego poczucie wolności i oryginalność charakteru.

Topaz - biżuteria z topazem

Jaki prezent będzie najlepszy dla kobiety Wodnika?


Kobieta Wodnik z pewnością ucieszy się z pięknej bransoletki, w której znajdą się ważne dla jej znaku zodiaku kamienie. Zodiakalna Wodniczka potrzebuje czasem wsparcia i choć przedmioty materialne nie mają dla niej większego znaczenia, to doceni taki gest. Bransoletka zodiak wodnik dla Kobiety spod znaku wodnika.

Bransoletka Znak Zodiaku Wodnik z kamieniami szczęśliwymi dla Wodnika nie będzie dla niej symbolem statusu materialnego, a raczej więzi i bliskości z osobą, która jej ją wręczyła. Dzięki temu ich relacja z pewnością się pogłębi i wzmocni, a wzajemne przywiązanie będzie jeszcze większe. Jeżeli do tego dojdzie moc kamieni, które otwierają na ludzi, wprowadzają spokój i pomagają odczytać emocje Wodnika, to może się okazać, że jest to najlepszy prezent dla Twojego znaku zodiaku.

Bransoletka znak zodiaku wodnik ze srebrną zawieszką


Biżuteria dla Wodnika

Powrót do blogu
1 z 3