Kamienie naturalne a znak zodiaku Byk

Kamienie naturalne a znak zodiaku Byk

Roksana Gajer

Kobieta spod znaku Byka (21.IV – 20.V)


Zodiakalny Byk (21.IV – 20.V) to osoba, którą trudno jest przewidzieć. Nie da się jej jednoznacznie zdefiniować i określić. Niemalże niemożliwe jest odgadnięcie, jak w danej sytuacji się zachowa. Dlaczego? Ponieważ Byki są niezwykle upartymi osobowościami, które jak kot chodzą własnymi ścieżkami.

Kobieta – Byk potrafi kochać bardzo gorąco i obdarza swoim uczuciem w stu procentach. Jest to jedna z wartości, na której bardzo jej zależy. Drugim, bardzo ważnym dla niej aspektem są dobra materialne. Nie oznacza to, że kocha tylko tego, kto jest jej w stanie zapewnić dobrobyt, ale ma to dla niej bardzo duże znaczenie. Jeżeli nie uzyska tego od partnera, będzie wytrwale dążyć do tego, by samodzielnie sobie zapewnić wysoki status materialny.

Urodzona pod znakiem Byka (21.IV – 20.V) kobieta ceni sobie poczucie bezpieczeństwa, które definiuje jako swój stan posiadania. Jeżeli ma dobra materialne, które w jej uznaniu może określić jako sukces (dom, samochód, oszczędności), wówczas zachowuje spokój, czuje się spełniona i zadowolona. Daje jej to poczucie kontroli sytuacji i poprawia jej pewność siebie.


bransoletka znak zodiaku byk


Taka kobieta ceni sobie również elegancką i drogocenną biżuterię. Jeżeli więc jesteś partnerem kobiety, która jest zodiakalnym Bykiem (21.IV – 20.V), musisz bardzo starannie wybierać elementy biżuterii, by nie zawieść jej oczekiwań. ? Zobacz: Bransoletka zodiak Byk – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.


Talizman dla Byka ukryty w bransoletce

bransoletka znak zodiaku byk


Uda Ci się ją usatysfakcjonować, jeżeli wybrana bransoletka będzie nie tylko efektownie wykonana, ale również wzbogacą ją szczęśliwe dla Byka kamienie. Wśród nich warto wymienić chociażby szafir, oliwin, agat, które znajdują się w Bransoletce Znak Zodiaku Byk oraz jadeit i amazonit zamieszczone w Naszyjniku Znak Zodiaku Byk.

Ofiarowana przez Ciebie bransoletka może się składać z jednego tylko spośród wymienionych kamieni lub zawierać kilka z nich, które dzięki połączeniu jeszcze bardziej intensyfikują swoje działanie i znaczenie.

bransoletka zodiakalna Byk

Bransoletka znak zodiaku Byk


Szafir zabezpiecza dobra materialne Byka. Jest więc nie tylko piękną ozdobą biżuterii, ale również ma ważną dla Byka moc.

szafir - biżuteria z szafirem

Agat doda kobiecie pewności siebie i ukoi jej skołatane nerwy, szczególnie, gdy znajduje się ona w sytuacji trudnej lub kryzysowej, a napięcia i stresy towarzyszą jej na co dzień.

agat - biżuteria z agatem

Oliwin natomiast wzmacnia działanie agatu. Również poprawia nastrój i odgania napięcia. Jest kamieniem ochronnym i zabezpiecza Byka przed działaniem negatywnej energii. Dzięki niemu, bransoletka z oliwinem staje się nie tylko eleganckim dodatkiem do stroju, ale również talizmanem dla Byka.

oliwin - biżuteria z oliwinem

Uzupełnieniem biżuterii może być naszyjnik z jadeitem i amazonitem. Jadeit zapewni kobiecie spod znaku Byka dobry nastrój, spokój i pozytywne wibracje, natomiast amazonit pomoże jej uporać się ze strachem i lękiem.

Jeżeli potrzebny Ci jest odpowiedni prezent dla Twojego znaku zodiaku, czy raczej dla znaku Twojej partnerki, to warto tu wybrać bransoletkę z agatem, szafirem i oliwinem lub taką, w której jest tylko oliwin.

bransoletka znak zodiaku byk zer srebrną zawieszką

Obydwie propozycje sprawią, że Twoja wybranka będzie zachwycona wyglądem biżuterii (przygotowanej z troską o każdy szczegół), a dobór kamieni dodatkowo podniesie wartość prezentu. Będzie wdzięczna, że wybór padł właśnie na te kamienie, które sprzyjają jej zodiakowi. Zobacz: Bransoletka Znak Zodiaku Byk, do wyboru w wariancie ze srebrną zawieszką lub zawieszką ze srebra złoconego.Biżuteria dla Byka

Powrót do blogu
1 z 3