Kamienie naturalne a znak zodiaku Bliźnięta

Kamienie naturalne a znak zodiaku Bliźnięta

Kamienie naturalne a znaki zodiaku


Kamienie naturalne, czy też minerały mają ogromny wpływ na naszą codzienność. Od lat studiowane jest ich znaczenie i rola w naszym życiu. Pradawne społeczności już dawno zauważyły, że wiele naturalnych kamieni ma ogromną moc sprawczą: oczyszczają umysł, pomagają pozbyć się napięć czy sprowadzają dobrą energię, pomyślność, uczucia. Okazuje się jednak, że ta „ogólna” moc kamieni może być zintesyfikowana. W jaki sposób? Każdy znak zodiaku wrażliwy jest na inny rodzaj minerału. I jeżeli odpowiednio „dobierze się je w pary”, to energia kamieni staje się jeszcze silniejsza. Zobacz: Bransoletka zodiak Bliźnięta – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.

bransoletka zodiakalna bliźnięta

Bliźnięta i ważne dla nich kamienie


Bliźnięta (21.V – 21.VI) to znak zodiaku, któremu patronuje powietrze. Osoby, które urodziły się w tym znaku mają dwoistą naturę i są dosyć skomplikowane. To także jednostki niezwykle zaskakujące i nieprzewidywalne. Trudno bowiem powiedzieć, która z ich twarzy przejmie w danym momencie kontrolę. Potrafią być spontaniczne i rozważne. Spokojne, uległe i kompromisowe oraz energiczne, dominujące i uparte. Stanowią mieszankę wybuchową cech i osobowości. Nie da się o nich powiedzieć nic na sto procent.

bransoletka zodiakalna bliźnięta


Kamienie naturalne, które pasują do Bliźniąt to: amazonit, topaz, howlit zamieszone w Bransoletce Znak Zodiaku Bliźnięta i jadeit. Ich obecność wspiera Bliźnięta nie tylko w zachowaniu równowagi, ale również w dążeniu do celu, realizowaniu własnych postanowień oraz spełnianiu własnych marzeń. Jak działają? To zależy w dużym stopniu od okoliczności.

bransoletka znak zodiaku bliźnięta


Warto tez wziąć pod uwagę, że połączone wspierają swoją moc, jednocześnie uzupełniają działanie o specyficzne dla siebie właściwości. Dlatego bransoletka znak zodiaku Bliźnięta, w której znajduje się z amazonit, topaz i howlit będzie innym talizmanem, niż pierścionek elastyczny z topazem. Co jednak ważne – nie trzeba między nimi wybierać. Świetnie się komponują jako zestaw, co tylko dodaje im uroku i sprawia, że moc ich jest większa.

Pierścionek elastyczny z howlitem

Biżuteria dla Bliźniąt (21.V – 21.VI)

Wspomniana bransoletka z kolekcji Zodiak wesprze Bliźnięta w trudnych i stresujących sytuacjach. Kamienie ukoją nerwy, wyciszą układ nerwowy, wprowadzą spokój, ład i harmonię. Jednocześnie otworzą umysł i pomogą dokładniej rozważyć i przeanalizować sytuację.

Pierścionek elastyczny z topazem da Bliźniakowi moc i energię. Jednocześnie oczyści jego głowę ze złych myśli, które ściągają go na dół i nie pozwalają mu marzyć. Przynosi pomyślność i pozytywnie wpływa na realizację planów.

Pierścionek elastyczny z białym topazem i złotą kulką

Elastyczny pierścionek z howlitem to jeszcze inna propozycja na wsparcie Bliźniaka. Howlit zapewni cierpliwość, ale również otworzy Bliźniakowi dostęp do jego wiedzy intuicyjnej, która pomoże mu podejmować decyzje na bazie jego odczuć i wrażeń – niekoniecznie twardych i naukowych dowodów.

Uzupełnieniem tak dopasowanej biżuterii z minerałami może być naszyjnik znak zodiaku Bliźnięta z jadeitem i amazonitem. Jadeit zapewni szczęście i życzliwość, a amazonit dodaje odwagi i pewności. Taka mieszanka musi poskutkować powodzeniem. Bliźnięta cenią sobie bowiem spokój, pewność i stabilizację.

Powrót do blogu
1 z 3