Jaki prezent dla zodiakalnej Ryby?

Jaki prezent dla zodiakalnej Ryby?

Idealny prezent dla Ryby


Dobieranie prezentu dla ukochanej osoby nie jest prostą sprawą. Czym się kierować? Czym się sugerować? Jednym ze sposobów jest takie dopasowanie upominku, by nie tylko był miłym akcentem, ale również miał w sobie moc wspierania obdarowanej osoby. Może to być więc biżuteria z kamieniami, które dopasowane są do danego znaku zodiaku. Jaki więc prezent wybrać dla Ryby? Zobacz: Bransoletka zodiak Ryby – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.

Bransoletka znak zodiaku ryby

Charakterystyka zodiakalnych Ryb


Ryby to przede wszystkim bardzo towarzyskie i otwarte osoby. Co więcej, ich otwartość jest skierowana nie tylko do znajomych, ale również do osób obcych, co powoduje, że często padają ofiarą manipulacji i wykorzystywania.

Są gotowe do niesienia pomocy, co czyni je ofiarnymi. Jednocześnie zapominają przy tym o sobie, czasem do tego stopnia, że tracą instynkt samozachowawczy.

Taka skłonność do narażania siebie nie powoduje jednak, że tracą hart ducha. Z łatwością pokonują wszelkie przeszkody na swojej drodze i wytrwale zmierzają do celu.

Biżuteria dla Ryb

Znak zodiaku Ryby cechuje się bardzo dużą energią. To osoby o artystycznych duszach, które łatwo dostosowują się do zmiennych okoliczności. Są otwarte, łatwo nawiązują kontakty i świetnie odnajdują się w każdej sytuacji. Lubią sport i aktywny tryb życia, choć czasem bywają naiwne. Odznaczają się sprytem, ale i naiwnością.

Są zaangażowane w życie innych ludzi, a do działania motywuje je chęć niesienia pomocy innym. Angażują się w akcje charytatywne i wolontariat. Bronią swoich ideałów i są gotowe na wiele, żeby je realizować.

Kobieta, której patronem jest znak Ryby jest bardzo wrażliwa i emocjonalna. W nawiązywane relacje mocno się angażuje, co czasem staje się dla niej źródłem cierpienia. Lubi marzyć i fantazjować. Często ucieka w świat swoich własnych myśli.

Znak zodiaku Ryby charakteryzuje dobre żony i matki, które dbają o domowników i ognisko domowe. Lubią być też doceniane za swój trud i pracę włożoną w troskę o rodzinę. Potrzebują ciągłego zapewniania o swojej wartości, a od partnera oczekują potwierdzania jego uczuć, co z czasem może stać się uciążliwe.

Idealnym partnerem dla niej jest taki, który zapewni jej poczucie bezpieczeństwa – uczuciowego i finansowego. Takiemu oferuje całą siebie.


Jakie kamienie naturalne są przeznaczone dla Ryb?


Kamień zodiakalny Ryby to przede wszystkim jadeit, amazonit, ametyst i kamień księżycowy. Każdy z nich ma niebagatelną moc w sobie, a gdy noszony jest przez Rybę daje jej jeszcze więcej dobra.

Jadeit to kamień szczęścia. Przynosi spokój, mądrość i dobrobyt. W przypadku Ryb wzmacnia ich skromność, zdolność do empatii oraz podkreśla ich łagodny charakter. Ma dla nich niebagatelne znaczenie. Wprowadza do ich życia harmonię i opanowanie, co jest dla nich ważne szczególnie w okresach silnych przeżyć emocjonalnych.

Jadeit - biżuteria z jadeitem

Amazonit to kamień, który podnosi pewność siebie, daje nadzieję i ufność. Jego mocą jest również wspieranie decyzyjności i wytrwałości, co skutkuje doprowadzaniem spraw do końca. Dla Ryb jest on szczególnie istotny, ponieważ te czasem porzucają podjęte inicjatywy. Pomaga też uporać się ze złymi nawykami.

amazonit - biżuteria z amazonitem


Ametyst przynosi spokój i harmonię. Jest niezastąpiony w sytuacjach trudnych i kryzysowych, ponieważ przynosi ukojenie, łagodzi niepokój i odpędza lęki. W przypadku głębokich strat pomaga przejść przez nie i łagodzi doświadczenie głębokiego smutki. Doskonale współgra z energią Ryb. Wspiera ich ufność w stosunkach międzyludzkich.

ametyst - biżuteria z ametystem

Kamień księżycowy pomaga zrównoważyć emocje i uczucia. Wprowadza do nich ład, dając to, czego w danej chwili potrzeba właścicielce. Wzmaga charakterystyczną dla Ryb wrażliwość i zdolność współodczuwania. Uspokaja i tonuje sprzeczne uczucia.

kamień księżycowy - biżuteria z kamieniem księżycowym

Jaki prezent dla Ryb?


Z uwagi na specyfikę znaku zodiaku Ryb i przypisane do niego kamienie, najlepszym prezentem będzie biżuteria, w której te kamienie się znajdują.

Bransoletka zodiakalna Ryby

Naszyjnik Znak Zodiaku Ryby z jadeitem lub amazonitem pomoże wyciszyć rozszalałe emocje, wprowadzi spokój i harmonię, a jednocześnie wzmocni ufność kobiety Ryby. To piękna dekoracja jej dekoltu, która dodatkowo przyniesie jej ukojenie i wzmocni jej poczucie pewności siebie, co w przypadku kobiet Ryb w związkach ma ogromne znaczenie. Symbol znaku zodiaku doda sił i sprawi, że kobieta poczuje się wyjątkowo – nie tylko pewnie, ale również poczuje, że partnerowi na niej zależy, ponieważ dopasował jej prezent, który jest specjalnie dla niej.

Innym rozwiązaniem może być Bransoletka Znak Zodiaku Ryby, w której połączona została moc ametystu, kamienia księżycowego i jadeitu. Takie zestawienie powoduje, że właściwości kamieni się wzmacniają, kumulują i wzajemnie wspierają.

Bransoletka znak zodiaku Ryby

Kobieta zyskuje więc nie tylko większą pewność siebie i ufność, ale również łatwiej jej nawiązywać relacje, realizować swoje postanowienia i opanować emocje. Bransoletka Zodiak Ryby jest bardzo delikatna, filigranowa i lekka. Jest dziewczęca, a przez to jej urok udziela się również noszącej ją kobiecie. Delikatna dekoracja wykonana z pozłacanego srebra dodaje jej klasy i elegancji.

Biżuteria to zawsze dobry prezent dla kobiety. Biżuteria z kolekcji Zodiak dopasowana do jej znaku zodiaku, to natomiast idealne połączenie.


Efektownie zapakowana biżuteria

Bransoletka znak zodiaku

Biżuteria dla Ryb

Powrót do blogu
1 z 3