Jaki prezent dla Byka?

Jaki prezent dla Byka?

Czym kierować się wybierając prezent dla Byka?


Wybór odpowiedniego prezentu dla ukochanej kobiety, przyjaciółki czy siostry bardzo często spędza sen z powiek mężczyznom. Czym się kierować? Co wybrać? Co będzie się jej podobało? W głowie natychmiast pojawia się tak wiele pytań, że każdy pomysł wydaje się nietrafiony. Jest jednak pewien sposób, który pomoże w podjęciu właściwej decyzji, a co za tym idzie, sprawi, że dokonasz właściwego wyboru. Co to za sposób? Zobacz: Bransoletka zodiak Byk – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.

bransoletka zodiakalna byk


Prezent dla Byka – klucz do sukcesu


Możesz zdecydować się na wybór takiego prezentu, który pasuje do znaku zodiaku, patronującego jubilatce lub solenizantce. Gdy kobieta, którą chcesz obdarować, urodzona jest pod znakiem Byka (21.IV – 20.V), to świetnym pomysłem będzie sprezentowanie jej biżuterii z kamieniami, które dla Byka mają szczególną moc. Polecamy – bransoletka znak zodiaku Byk z kolekcji Zodiak.

bransoletka znak zodiaku byk

Wśród nich można by wymienić agat, amazonit, jadeit, oliwin, czy szafir.

Każdy z nich ma nieco inną moc, choć też niektóre w swoich działaniach się pokrywają. Dlatego wybór bransoletki, w której znajduje się agat, oliwin i szafir może być nie tylko pięknym podarunkiem (bo bransoletka jest naprawdę wyjątkowa), ale również doskonałym wsparciem dla kobiety spod znaku Byka w trudnych sytuacjach, a takie zdarzają się przecież każdemu. Poznaj naszą kolekcję Zodiak: bransoletka znak zodiaku.

Alternatywą dla tej propozycji może być bransoletka, w której jedynym kamieniem jest oliwin. Wówczas jej działanie skoncentruje się wokół mocy tego konkretnego minerału.

bransoletka z oliwinem

Oliwin polecany jest szczególnie wrażliwym Bykom, które wszystko bardzo mocno przeżywają i podchodzą do życia szczególnie emocjonalnie. Jego bliskość pomaga ukoić nerwy, uspokaja i wprowadza pozytywną energię w życie zodiakalnego Byka.

W przypadku bransoletki, która łączy w sobie kilka minerałów, ich moc wspierana jest przez pozostałe, ale jednocześnie, wszystkie wzajemnie się uzupełniają.

bransoletka znak zodiaku byk ze srebrną zawieszką

To sprawia, że taka bransoletka może mieć szczególne znaczenie dla kobiety Byka. Poza oliwinem, którego działanie już zostało pokazane, znajduje się w niej również przepiękny błękitny szafir i agat.

Szafir jest głównym kamieniem zodiakalnego Byka. Sprawia, że kobieta spod tego znaku odczuwa wewnętrzny spokój i harmonię. To dla niej bardzo ważne, by taki stan ducha utrzymać, ponieważ ceni sobie poczucie bezpieczeństwa, które wypływa zarówno z otaczających ją przedmiotów, jak i wewnętrznego wyciszenia.

szafir - biżuteria z szafirem
Agat natomiast dodaje Bykom pewności siebie. Sprawia, że nie ustają w dążeniu do celu i osiągnięciu sukcesu, który dość specyficznie one definiują – jako stan posiadania dóbr materialnych na odpowiednim poziomie. Przyniesie kobiecie moc konsekwencji i wytrwałości.Jaki prezent dla zodiakalnego Byka ponad te przedstawione?


Bardzo ciekawym i trafionym rozwiązaniem może być wybór naszyjnika, który ozdobiony jest jadeitem i amazonitem.

Naszyjnik znak zodiaku

Amazonit pomoże Bykowi odzyskać stabilność i równowagę emocjonalną. Są one dla kobiety spod tego znaku zodiaku niezwykle ważne, ponieważ ceni sobie ona swoje opanowanie. Amazonit pomoże jej zachować stoicki spokój nawet w sytuacjach trudnych czy wzmagających napięcie.

Jadeit natomiast uważany jest za kamień szczęścia i harmonii. Jego noszenie powoduje, że podejmowane przedsięwzięcia mają znacznie większą szansę na sukces. Jednocześnie dążenie do realizacji zamierzeń nie wprowadza chaosu w wewnętrzne przeżycia noszącej go kobiety.

Jak widać, jest kilka pomysłów na sprawienie ukochanej kobiecie spod znaku Byka odpowiedniego prezentu. Te propozycje na pewno dadzą jej dużo radości.


Biżuteria dla Byka

Powrót do blogu
1 z 3