Jaki biżuteryjny dodatek będzie idealny dla kobiety Strzelca?

Jaki biżuteryjny dodatek będzie idealny dla kobiety Strzelca?

Odpowiednia biżuteria dla Strzelca


Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby często przyprawia o niemały ból głowy. Chciałoby się wręczyć coś osobistego i dopasowanego. Taki upominek może odwoływać się do jej zainteresowań, ale tu łatwo o wpadkę, bo można źle trafić. Może się też odwoływać do potrzeb i oczekiwań obdarowywanej, ale tu też można niechcący popełnić błąd, gdy uderzy się w niewłaściwą strunę.

Bransoletka zodiakalna strzelec
Jak zatem wybrać podarunek, który będzie spersonalizowany i „bezpieczny”? Z pomocą może przyjść znak zodiaku, pod którym dana osoba jest urodzona. To on wskaże szczęśliwe kwiaty, kolory czy kamienie, a tym samym pomoże w podjęciu właściwej decyzji. Zobacz zatem, czym obdarować kobietę Strzelca. Zobacz: Bransoletka zodiak Strzelec – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.


Czym charakteryzują się osoby spod znaku Strzelca?


Urodzeni pod znakiem Strzelca to osoby, które na świat przyszły między 22 listopada a 21 grudnia. To znak jesienno – zimowy, ale nie bardzo mu to przeszkadza. Strzelec bowiem ma gorący temperament i niezwykle duże pokłady optymizmu i entuzjazmu.

Strzelec ma bardzo pogodne usposobienie, ogromne poczucie humoru i bardzo lubi dobrą zabawę. Przykłada też bardzo dużą wagę do samorozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Naturalny dla niego optymizm powoduje, że nie traktuje poważnie problemów, które stają mu na drodze. Osoby, z jego otoczenia mogą to postrzegać jako lekkomyślność, czym w zasadzie nie jest. Optymistyczny strzelec po prostu nie wierzy w to, że wszechświat mógłby stawiać przed nim poważne problemy i chciałby mu zaszkodzić. Dlatego też z lekkością do nich podchodzi i na spokojnie wszystko rozwiązuje.


Osoba urodzona pod znakiem Strzelca nie przejmuje się drobiazgami. To również powód, dla którego problemy nie są dla niego czymś dużym i przejmującym. Jedyne, czego boi się naprawdę to wszechogarniająca nuda. Lubi życie pełne przygód i wyzwań, a nuda jest dla niego nie do zniesienia.

Takie podejście skłania go do aktywnego spędzania wolnego czasu, często w gronie znajomych, a ma ich bardzo wielu. Strzelec, z uwagi na swoje pogodne usposobienie jest bardzo lubiany. Łatwo zjednuje sobie przyjaciół, jest duszą towarzystwa i potrafi się śmiać z samego siebie. Nie próbuje się wywyższać, choć w dyskusjach ciężko go przekonać, że nie ma racji. Nie dlatego, że ją ma. Po prostu Strzelec jest tak pozytywnie nastawiony, że nie przyjmuje do wiadomości, że mógłby popełnić błąd, czy się pomylić.

Strzelec lubi też kształtować swoje otoczenie. Jest bardzo wrażliwy i z chęcią pomaga innymi, wspiera ich i stara się wpłynąć na wszystkich w dobry sposób. Opiekuje się nie tylko bliskimi, ale również obcymi, niosąc im bezinteresowną pomoc. Z troską podchodzi też do zwierząt.


Biżuteria dla Strzelca


W codziennym życiu Strzelec lubi sytuacje jasne i jednoznaczne i takie też stara się wokół siebie kształtować. Jest uczciwy, szczery i prostolinijny. Zawsze mówi prawdę, nawet gdy nie jest ona przyjemna dla pozostałych. To czasami sprawia, że bywa bardzo przykry i rani innych. Nie lubi jednak tajemnic, ani zawiłości.

W większości przypadków Strzelce bardzo angażują się we wszystko, co robią, choć praca nie jest dla nich celem życia. Ich oddanie podejmowanym działaniom można jednak porównać do słomianego zapału. Szybko się zapalają, działają na 100%, a potem równie szybko się nudzą.

W podobny sposób Strzelce podchodzą do związków. Szybko i łatwo je nawiązują. Budowanie relacji nie jest dla nich niczym trudnym, szczególnie że są zabawne i towarzyskie.

Kobieta Strzelec lubi doświadczać licznych wrażeń, nie lubi nudy i na tej podstawie wchodzi w związki. Angażuje się szybko, a jej partnerem musi być osoba, która rozumie jej poczucie humoru i usposobienie. Z uwagi na pozytywne nastawienie do świata i ludzi zdarza się jej, że źle (zbyt pozytywnie) ocenia innych.

Gdy już zaangażuje się na stałe świetnie sobie radzi z łączeniem pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Udaje się jej to głównie dzięki pozytywnemu nastawieniu i optymistycznemu spojrzeniu na świat. Jest tolerancyjna i wyrozumiała i tego również oczekuje od swoich bliskich. Nie lubi przywiązywania uwagi do drobiazgów, dlatego też nie chce, by i ją z drobiazgów rozliczano.

Kobieta Strzelec nie trzyma długo urazy, ale tylko drobnej. W przypadku poważniejszych konfliktów lepiej nie wchodzić jej w drogę.


Jakie kamienie są ważne dla Strzelca?


Każdy znak zodiaku ma przypisane dla siebie szczęśliwe barwy, kwiaty i kamienie szlachetne. W przypadku Strzelca te kamienie to: lapis-lazuli, topaz, sodalit, jadeit i amazonit.Lapis-lazuli to kamień, który pozytywnie wpływa na zawierane przyjaźnie. Pomaga w prowadzeniu szczerych rozmów, ujawnianiu prawdy i wyrażaniu uczuć. Wspiera w otwieraniu się na innych. Dla noszącej go osoby ma szczególne znaczenie, ponieważ wzmacnia jej wiarę w siebie i pomaga w przełamywaniu lęku. Wierzy się, że lapis-lazuli łączy w sobie moc Wenus i Marsa.

Lapis lazuli - biżuteria z lapis lazuli

To połączenie dwóch różnorodnych energii sprawia, że dla Strzelca jest to kamień szczególny. Zapewnia mu ochronę i wspomaga jego łagodność, co przy dynamicznym usposobieniu osób spod tego znaku oraz przy ich zamiłowaniu do adrenaliny, może się okazać niezwykle ważne. Strzelce są też bardzo „roztrzepane” i roztargnione z uwagi na angażowanie się w wiele różnorodnych spraw. Lapis-lazuli wspomaga koncentrację i tym samym staje się wsparciem dla Strzelców w uporządkowaniu i zorganizowaniu swoich codziennych spraw.

Topaz wpływa przede wszystkim na wzmocnienie poczucia własnej wartości u osoby, która go nosi. Pomaga jasno i precyzyjnie formułować myśli oraz odnaleźć swój życiowy cel, co dla Strzelców ma ogromne znaczenie. Angażują się one w wiele różnorodnych przedsięwzięć właśnie w drodze poszukiwania własnej ścieżki. Z topazem, te poszukiwania stają się łatwiejsze, a przede wszystkim skuteczniejsze. Topaz przynosi ze sobą radość. Uważa się, że powinien być noszony w bransoletce, a ta musi znajdować się na lewym nadgarstku. Wówczas chroni swoją właścicielkę przed urokiem.

Topaz - biżuteria z topazem

Trzeci z ważnych dla znaku zodiaku Strzelec kamieni jest sodalit. Pomaga w rozwiązywaniu naprawdę ważnych i ukrytych głęboko problemów, jak nieprzepracowane traumy czy lęki. Wspiera w poszukiwaniu własnej ścieżki, uczy jak być sobą i uwalnia od ograniczeń. Dla zodiakalnego Strzelca jest ważny z uwagi na jego pobudzające działanie. Zachęca bowiem do poszukiwania prawdy i rozwija kreatywność.

Sodalit - biżuteria z sodalitem
Jadeit jest kamieniem spokoju, szczęścia i dobrobytu. Pomaga we właściwym poukładaniu życia uczuciowego, co dla Strzelców ma ogromne znaczenie. Trudno im bowiem się zaangażować, a w nawiązywanych związkach bardzo szybko się nudzą.

Natomiast amazonit poprawia Strzelców pewność siebie, pomaga w podejmowaniu decyzji i co ważne kształtuje i wytrwałość. Strzelce lubią zmiany, nowości i zastrzyk adrenaliny. Z tego też względu bardzo szybko porzucają podjęte przez siebie przedsięwzięcia i brakuje im tej wytrwałości. W towarzystwie amazonitu łatwiej im będzie doprowadzić wszystkie sprawy do końca.


Jak prezent będzie najlepszy dla Strzelca?


Znając już specyfikę danego znaku zodiaku oraz wspierające go kamienie, znacznie łatwiej wybrać odpowiedni i dopasowany dla strzelca prezent. Kobieta Strzelec, choć nie przywiązuje wagi do rzeczy materialnych i nie kładzie nacisku na status materialny ani swój, ani swojego partnera, to lubi i docenia starannie dobrane prezenty.

Dlatego też biżuteria z pasującymi do znaku zodiaku kamieniami może się okazać w tym wypadku strzałem w dziesiątkę.

Bransoletka znak zodiaku strzelec
Elegancka i stylowa bransoletka znak zodiaku Strzelec z lapis-lazuli, topazem lub sodalitem wzmocni słabe strony kobiety Strzelca i pomoże jej uwypuklić jej zalety. Bransoletka może być tylko z jednym kamieniem, ale ich połączenie przyniesie jeszcze lepsze i bardziej spektakularne efekty. Zobacz delikatne bransoletki z kolekcji Talizmany: Bransoletka z Lapis Lazuli oraz Bransoletka z Sodalitem.

Taka bransoletka będzie nie tylko ślicznym dodatkiem do stylizacji kobiety Strzelca, ale również stanie się jej talizmanem ochronnym i nieocenionym wsparciem w chwilach zwątpienia, czy zniechęcenia. Bransoletka zodiak strzelec idealnym pomysłem na prezent lub podarunek.

Naszyjnik znak zodiaku strzelec


Alternatywą może być naszyjnik znak zodiaku Strzelec z jadeitem i amazonitem. Pięknie prezentuje się też połączenie tych kamieni w jednej biżuterii. Taki upominek sprawi, że obdarowana nim kobieta Strzelec odzyska spokój, harmonię i pogodę ducha. Będzie otoczona niewidzialną tarczą ochronną, która pomoże jej urzeczywistnić najbardziej skryte i ważne aspekty jej osobowości, spełnić plany i marzenia, a jednocześnie pokonać hamujące ją ograniczenia.


Sprawdź biżuterię przygotowaną specjalnie dla Twojego znaku zodiaku

Powrót do blogu
1 z 3