Jaka biżuteria dla kobiet spod znaku zodiaku Koziorożca?

Jaka biżuteria dla kobiet spod znaku zodiaku Koziorożca?

Najlepszy prezent dla Koziorożca


Jaki prezent sprawi przyjemność Pani Koziorożec? Co sprawi, że szybciej zabije jej serce, a przez ciało przebiegnie dreszcz przyjemności? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale prosta. Koziorożce, choć bardzo sympatyczne i miłe, mają też swoje wady i nie każdemu łatwo jest z nimi współegzystować. Z tego też powodu nie łatwo jest wybrać dla nich odpowiedni prezent, który rzeczywiście i szczerze się spodoba. Jeszcze trudniej znaleźć taki, który ich zachwyci. Zobacz, jakie cechy reprezentują osoby urodzone w znaku Koziorożca, jakie mają mocne i słabe i strony oraz, w jaki sposób dobrać im prezent, który będzie do nich świetnie dopasowany. Zobacz: Bransoletka zodiak Koziorożec – idealna na prezent. Sprawdź całą kolekcję Bransoletka Zodiak ze szczęśliwymi kamieniami dla znaku zodiaku.

Bransoletka znak zodiaku koziorożec
Jak pakujemy biżuterię na prezent?


W taki sposób pakujemy biżuterię dla Koziorożca


Cechy charakterystyczne Koziorożców


Koziorożec patronuje osobom urodzonym między 22 grudnia a 19 stycznia. Przedstawiciele tego znaku to realiści, którzy twardo stąpają po ziemi. Angażują się we wszystkie podejmowane przez siebie zadania i są niezwykłymi pracusiami. To powoduje, że stosunkowo szybko osiągają założone cele i realizują swoje zamiary.

Są świetnie zorganizowani. Wszelkie działania podejmują zgodnie z planem. Nie lubią improwizowania, załatwiania spraw na ostatnią chwilę, czy bez wcześniejszej refleksji. Sytuacje zaskakujące są dla nich nieprzyjemne i mało kiedy potrafią się w nich od razu odnaleźć. Lubią być przygotowani na każdą ewentualność, choć najczęściej pod uwagę biorą tę najgorszą. Z uwagi na takie podejście nieustannie się zabezpieczają i układają plan B.

Takie przygotowanie i działanie zgodnie z planem powoduje, że Koziorożec rzadko kiedy pozwala się ponieść zachciankom. Nie oznacza to, że stroni od przyjemności i zabawy. Jest bardzo miły, towarzyski, uprzejmy i uczynny, ale wszelkie rozrywki, którym się oddaje, muszą również być zaplanowane.


Biżuteria dla Koziorożca


Lubi spędzać czas w gronie swoich znajomych, ale zdecydowanie bardziej ceni sobie ograniczone grono wyłącznie najbliższych.

Koziorożce są niezwykle silne i wytrwałe, ale mało pomysłowe i kreatywne. Nie sprawdzą się na stanowiskach, które wymagają inicjatywy, ale świetnie za to nadrabiają pracowitością, doskonałą organizacją i obowiązkowością. Wiele od siebie wymagają, nisko oceniają efekty swojej pracy. Zawsze uważają, że mogli zrobić coś lepiej. Są bardzo zdyscyplinowani i tego również oczekują od innych. Są bardzo wymagający, czasem wręcz despotyczni, co nie przysparza im sympatii innych.

Fakt, że są tak świetnie zorganizowani nie wyłącza dla nich możliwości zrobienia kariery w sztuce. Potrafią być świetnymi artystami z ogromną wrażliwością.

Koziorożec jest bardzo ostrożny jeżeli chodzi o nawiązywanie relacji. Trudno mu też okazywać uczucia, co może powodować, że odbierany jest jako osoba oschła, czy wręcz zimna. Jest to jednak błędne wrażenie. Pod maską dystansu ukrywa wiele kłębiących się w nim uczuć.

Osoby, które urodziły się w znaku Koziorożca są wierne i lojalne, a w miłości, gdy już się zaangażują, potrafią być też niezwykle romantyczne. Z uwagi na to, że twardo stąpają po ziemi, tak samo podchodzą do nawiązywanych relacji i związków. Wiedzą, że pełne uniesień i wyłącznie pozytywnych chwil są tylko bajkowe relacje. W rzeczywistości każda para przeżywa wzloty i upadki. Mając tę świadomość nie wycofują się i nie uciekają przy byle problemach, tylko wszystko starają się wyjaśnić i na nowo poukładać.

Swoje oddanie demonstrują poprzez troskę i zabieganie o dobro i bezpieczeństwo rodziny. Okazują wsparcie i zrozumienie. Dążą do zapewnienia jak najlepszych warunków swoim najbliższym, ponieważ chcą odsunąć od nich wszelkie zmartwienia i trudności.

Kobieta Koziorożec jest wierna i lojalna. Kładzie ogromny nacisk na prawdę i szczerość w relacji. Dlatego też nie zwiąże się z kimś, kto posługuje się kłamstwem, fałszem i podstępami. Nie chce tego w swoim życiu i dąży do wyeliminowania takich zjawisk. Jest opiekuńczą matką, świetną organizatorką i namiętną kochanką. Te wszystkie role łączy również z byciem świetnym pracownikiem. Doskonała organizacja powoduje, że te dwie sfery jej życia nie wchodzą sobie w drogę.

W przyjaźni jest równie oddana, choć nie ma zbyt wielu przyjaciół. Jest to spowodowane tym, że bardzo angażuje się w relacje. Są one głębokie, a jej przyjaciele wiedzą, że mogą na niej polegać.


Bransoletka zodiakalna koziorożec


Jak każdy znak zodiaku, tak i Koziorożec ma swoje szczęśliwe kamienie, kolory i rośliny. Warto je poznać, a wykorzystanie tej wiedzy dla przygotowania odpowiedniego i spersonalizowanego prezentu może okazać się bardzo dobrym posunięciem. Sprawi, że kobieta Koziorożec z pewnością ucieszy się z podarunku.


Wyjątkowa biżuteria dla Koziorożca

Bransoletka znak zodiaku koziorożec ze srebrną zawieszką

Jakie kamienie są szczęśliwe dla Koziorożca?


Dla Koziorożca szczęśliwymi kamieniami są amazonit i jadeit zamieszczone w Naszyjniku Znak Zodiaku Koziorożec oraz kamień księżycowy, turmalin i granat, które znajdują się w Bransoletce Znak Zodiaku Koziorożec.

Naszyjnik znak zodiaku koziorożec
Amazonit przynosi pewność siebie, ufność i determinację. Wspiera podejmowanie decyzji i wytrwałość w realizowaniu podejmowanych zadań. Pomaga też pozbyć się złych nawyków. Amazonit wspiera Koziorożca w jego przygotowaniach do działania. Z uwagi na to, że znak ten lubi być na wszystko przygotowany i starannie podejmuje decyzje, amazonit mu w tym bardzo pomaga.

Jadeit jest kamieniem szczęścia, miłości i dobrobytu. Daje mądrość, szczerość i dodaje sił. Ważnym aspektem jego działania jest to, że pomaga uporządkować swoje życie uczuciowe, co dla Koziorożców ma ogromne znaczenie. Wydają się oschli i zdystansowani, więc często gubią się w relacjach, bo partner nie wie, czego się spodziewać. Dzięki jadeitowi łatwiej Koziorożcom rozeznać swoje uczucia, odnaleźć się w nich i okazać je partnerowi. Dzięki temu skuteczniej wchodzi w związki i lepiej się w nich czuje.

Kamień księżycowy, czyli kolejny ze szczęśliwych kamieni Koziorożca, pomaga w równoważeniu emocji i w odkryciu swoich najgłębszych pragnień. Dzięki niemu, jego właścicielka może się lepiej zrozumieć, a tym samym może skuteczniej dążyć do zaspokajania swoich potrzeb. Kamień księżycowy wspiera w otwarciu się na miłość i pogodzeniu po wielkim sporze. Wprowadza łagodność, ugodowość i zgodność, co prowadzi do pojednania. Traktowany jako kamień płodności powinien być noszony przez kobiety, które pragną dziecka lub już są w ciąży. Koziorożcowi pomaga w zaufaniu sercu i kierowaniu się jego podszeptami. Wspiera w usuwaniu wewnętrznych blokad i ograniczeń, głównie w obszarze życia uczuciowego.

Kamień księżycowy - biżuteria z kamieniem księżycowym


Kolejnym kamieniem ważnym dla Koziorożca jest turmalin. Wpływa pozytywnie na samoświadomość, samoocenę i poprawia racjonalne myślenie. Pomaga w rozpoznawaniu własnych błędów, co w przyszłości sprzyja ich niepopełnianiu. Rozluźnia, wspiera w skupieniu myśli, uspokaja. Koziorożcom turmalin sprzyja w rozwiązywaniu problemów i pokonywaniu przeszkód. Przynosi dobre samopoczucie i dobrobyt.

turmalin - biżuteria z turmalinem


Ostatnim kamieniem, który może nieść korzystny wpływ na Koziorożca jest granat. Ma właściwości ochronne. Zabezpiecza przed negatywną energią oraz dodaje sił w chwilach kryzysu i depresji. Wprowadza radość życia i podnosi siłę woli oraz wiarę w siebie. W noszącej go osobie rodzi wytrwałość, która niezbędna jest w pokonywaniu trudności.

Granat - biżuteria z granatem

Biżuteria dla Koziorożca


Kobieta Koziorożec z pewnością doceni pięknie wykonaną i dopasowaną do niej biżuterię. Może to być na przykład bransoletka znak zodiaku koziorożec, której element dekoracyjny stanowi kamień księżycowy, turmalin i granat. Takie połączenie nie tylko dodaje blasku i urody tej biżuterii, ale również intensyfikuje moc kamieni, które wspierają Koziorożca. Dzięki temu możliwe będzie jednoczesne wzmacnianie mocnych stron charakteru i osobowości i pokonywanie słabości czy ograniczeń. Bransoletka zodiak koziorożec z kolekcji Zodiak będzie świetnym pomysłem na prezent dla kobiety spod znaku koziorożca.

Bransoletka zodiakalna koziorożec


Dobrą propozycją może też okazać się naszyjnik znak zodiaku koziorożec z jadeitem i amazonitem. Te dwa kamienie mają dla Koziorożca ogromne znaczenie i mogą okazać się dla niego niezwykle pomocne. Ich właściwości będą każdego dnia wspierały Koziorożca, pomogą mu w odzyskaniu równowagi i otworzą na dobro, jakie wszechświat dla niego szykuje.

Taki naszyjnik będzie nie tylko wspaniałą ozdobą, ale może stać się talizmanem szczęścia dla kobiety Koziorożca. Talizmanem, z którym nie będzie chciała się rozstać. Każda kobieta Koziorożec doceni tak dopasowany i wyszukany upominek, który sprawi jej wiele radości. Taka bransoletka lub naszyjnik to najlepszy prezent dla Twojego znaku zodiaku.


Zobacz biżuterię przygotowaną specjalnie dla znaku zodiaku Koziorożec

Powrót do blogu
1 z 3